חוקר פרטי בגידות

איך נדע אם בת או בן הזוג בוגדים בנו? והאם יש בסיס לחשדות שלנו, או שמדובר בחוסר בטחון במערכת היחסים? בגידה באמון בכול סיטואציה גורמת למשבר עמוק במערכת היחסים. במידה ואתם חשים נבגדים – מומלץ להוכיח את הדבר באופן מקצועי ובאמצעות חוקר פרטי. אבל איזה שירותים יספק לכם משרד חקירות? כל הפרטים בהמשך.

אתם בוודאי מכירים את זה: בן או בת הזוג מגיעים הבייתה מאוחר, יוצאים לשוחח בטלפון בחשאי ומחוץ לדירה, מוחקים הודעות סמס, מסתירים את הנייד ומסתובבים איתו צמוד אליהם בכל מקום ובאופן כללי נראים חשודים. כן, ממש כמו בסרטים: יש לא מעט סימנים לכך שגבר או אישה שמנהלים מערכת יחסית מחוץ לנישואים או מחוץ לקשר המחייב. במקרים כאלה, מי שחווה את הפרת האמון רוצה להיות בטוח כי אכן מדובר בבגידה,  זאת כדי שיוכל להחליט לגבי המשך מערכת היחסים או לגבי הצעד הבא.

כיצד אפשר להוכיח בגידה?

במקרים כאלה דרוש – כפי שציינו – סיוע של חוקר פרטי. איש המקצוע יציע לכם מגוון שירותים ביניהם: בדיקת מגוון רחב של משתנים שנוגעים לבני הזוג. החוקר יבצע מעקב וניטור של החשודים, יפיק תמונות וסרטוני וידאו של המצולם או המצולמת, יעדכן אתכם בנוגע למהלך היום של מי שנחשד בבגידה, יספק פירוטי שיחות או שחזור שיחות וואטסאפ, ואף יבצע חקירה כלכלית כדי להבין האם נעשו תשלומים על מתנות (שלא אתם קיבלתם), כמו על בתי מלון, דלק, קניות וכולי. חוקר פרטי יספק מידע חיוני במידה ואין מדובר בבגידה על רקע רומנטי, אלא במקרים בהם בני הזוג (ואפילו בני המשפחה הקרובה) פועלים בצורה הרסנית, במידה והם מהמרים כפייתיים, שקועים בחובות מבלי לספר לכם, מבצעים פעילות פלילית שחשוב לעצור וכולי. בין היתר, המומחיות של משרד חקירות היא מעקב אחר בני זוג שנחשדים בבגידה.

מתי כדאי להיעזר בחוקר פרטי בגידות?

יש לא מעט סיבות לבחור איש מקצוע כזה בעיקר כאשר עולה חשד ממושך לגבי הפרת האמון שלכם. הנה כמה סיבות:

  • במידה ואתם חשים נבגדים ומעוניינים לקבל הוכחות מוצקות על כך.
  • במקרים של תהליך גירושין שבו עליכם להוכיח כי האישה מורדת או שבן הזוג בוגד – זאת מול הרבנות או בית המשפט.
  • במידה ואתם חשים שנעשית הפרת אמון בנוגע למשמורת על ילדים, לחשבון הבנק ונכסים משותפים ושאר פעולות שאינן מתיישבות עם הרצון שלכם.

באמצעות חקירה יסודית ויעילה תוכלו לקדם את האינטרסים שלכם אל היעד ולבצע פעולה הגיונית לגבי המשך חייכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!