חוקר פרטי בגידות

איך נדע אם בת או בן הזוג בוגדים בנו? והאם יש בסיס לחשדות שלנו, או שמדובר בחוסר בטחון במערכת היחסים? בגידה באמון בכול סיטואציה גורמת למשבר עמוק במערכת היחסים. במידה ואתם חשים נבגדים – מומלץ להוכיח את הדבר באופן מקצועי ובאמצעות חוקר פרטי בגידות. אבל איזה שירותים יספק לכם משרד חקירות? כל הפרטים בהמשך.

אתם בוודאי מכירים את זה: בן או בת הזוג מגיעים הבייתה מאוחר, יוצאים לשוחח בטלפון בחשאי ומחוץ לדירה, מוחקים הודעות סמס, מסתירים את הנייד ומסתובבים איתו צמוד אליהם בכל מקום ובאופן כללי נראים חשודים. כן, ממש כמו בסרטים: יש לא מעט סימנים לכך שגבר או אישה שמנהלים מערכת יחסית מחוץ לנישואים או מחוץ לקשר המחייב. במקרים כאלה, מי שחווה את הפרת האמון רוצה להיות בטוח כי אכן מדובר בבגידה,  זאת כדי שיוכל להחליט לגבי המשך מערכת היחסים או לגבי הצעד הבא.

חושבים שבוגדים בכם? תחשבו על בדיקת האזנה

בואו לא נתעלם מהמצב בו מתקיימות בגידות. הרי בגידות קורות בכל יום ובכל העולם. מי שנמצא נבגד, ודאי מבין את גודל הפגיעה ובטח היה עושה הכל כדי למנוע את אותה בגידה או לחילופין, לצאת מהקשר לפני הפגיעה הקשה.

אך אם אתם נמצאים בעיצומה של מערכת יחסים רצינית וחושדים שבן או בת הזוג שלכם בוגדים, מכשיר האזנה יכול לפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד, לטוב ולרע.

כיום, מכשירי האזנה יכולים להיות מותקנים בכל מקום בחלל הבית, המכונית, הקרוואן ואפילו הסירה. התקן הפעלה קולית יקלוט שיחות מסביב למכשיר ההאזנה ויעביר אותם כקבצים (בדרך כלל MP3), ישירות למחשב האישי שלכם, שם תוכלו להאזין ולגלות על מה דיברו יקיריכם.

מכשירי האזנה

איפה להתקין מכשיר האזנה?

המקום הטוב ביותר עבורכם לשים מכשיר האזנה יהיה במקום בו יקיר\ת לבכם מנהלים את רוב השיחות שלהם. כך למשל, אם רוב השיחות מנוהלות ברכב, מן הסתם שתרצו להניח מכשיר האזנה ברכב.

כמובן, בדיסקרטיות מוחלטת. תוכלו להקשיב רק לצד אחד בשיחה, אלא אם כן הטלפון הנייד מתחבר לדיבורית ברכב. כך, יוכל מכשיר ההאזנה לקלוט את שני צדדי השיחה.

אם השיחות מתנהלות בבית, שימו לב היכן רוב השיחות נערכות ולפי זה הציבו מכשיר האזנה.

גם בחדר השינה תרצו לשים מכשיר האזנה מאחר וחדר השינה תמיד נחשב למקום הפרטי ביותר בבית, לכן אם קיימת בגידה, קיים סיכוי גבוה שתיעשה שם. לכן תצטרכו משרד חקירות איכותי.

מכשיר קל לשימוש

מכשיר האזנה לרוב יעבוד על בטריות אך יהיה ניתן להטענה. ברגע שאתם מעוניינים להאזין לשיחות שהוקלטו, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את המחשב, לחבר את האוזניות והקבצים יהיו ממש שם.

בדרך כלל מכשירי האזנה מגיעים עם מדריך כך שאם הסתבכתם, קראו את המדריך.

רגע העימות

האזנתם, ולצערכם הגדול הבנתם כי אכן מתנהל רומן. כרגע, יש לכם את הראיות המפלילות לרומן שמתנהל. עכשיו זה הרגע שלכם להחליט האם להתעמת עם בן או בת הזוג או לחכות לעוד כמה ראיות מוצקות. בעבור ראיות מוצקות יותר, תצטרכו להסתובב עם מצלמה או מכשיר האזנה עליכם ופשוט לחכות לרגע המפגש. ממש כמו חוקר פרטי.

זכרו, רגע העימות יכול להיות מאוד לא נעים, בעיקר כאשר יש לכם את כל הראיות שרק מחכות להיות מוצגות. לאחר עימות מהסוג הזה, לעבור הלאה יהיה קל יותר.

סגירת מעגל היא דבר שנחוץ להרבה אנשים. כמו כן, אתם לא חייבים להתעמת עם בני הזוג הבוגדים. לפעמים, עצם הידיעה שמשהו קורה, שבן או בת הזוג בוגדים, יכולה להשאיר אתכם בשליטה. שליטה להחליט האם להישאר או ללכת.

חושדים בבגידה? כדאי להזמין חוקר פרטי

האדם הוא יצור אשר לא חי לבד, אנחנו תמיד נעדיף להימצא בזוגיות ותמיד נשמח יותר אם יהיה לנו בן או בת זוג. העניין אם זוגיות הוא שאנו בוטחים בצורה מושלמת בצד השני ואנו מצפים כי הוא יחזיר לנו על כך ולעולם אבל לעולם לא יבגוד בנו.

אך אי אפשר להתעלם מן המציאות העגומה ולפיה בגידות הן דבר מאוד נפוץ אשר רווח מאוד בחברה הישראלית על שלל גווניה. אם אתם חושבים שאתם מחוסנים מבגידות אזי אתם טועים בצורה חמורה.העניין הוא שלא כדאי לטמון את הראש בחול ואז לגלות בגיל שישים כי בן או בת הזוג שלכם כל הזמן בגד בכם לאורך השנים, עדיף לגלות זאת עכשיו וכמה שיותר מהר. על כן המענה לשאלה האם כדאי להזמין חוקר פרטי בחשד לבגידה? היא שבטח שכדאי וזאת עקב העובדה כי החוקר הזה יכול לגלות לכם המון על הצד השני בזוגיות.

כיצד אפשר להוכיח בגידה?

במקרים כאלה דרוש – כפי שציינו – סיוע של חוקר פרטי. איש המקצוע יציע לכם מגוון שירותים ביניהם: בדיקת מגוון רחב של משתנים שנוגעים לבני הזוג. החוקר יבצע מעקב וניטור של החשודים, יפיק תמונות וסרטוני וידאו של המצולם או המצולמת, יעדכן אתכם בנוגע למהלך היום של מי שנחשד בבגידה, יספק פירוטי שיחות או שחזור שיחות וואטסאפ, ואף יבצע חקירה כלכלית כדי להבין האם נעשו תשלומים על מתנות (שלא אתם קיבלתם), כמו על בתי מלון, דלק, קניות וכולי. חוקר פרטי יספק מידע חיוני במידה ואין מדובר בבגידה על רקע רומנטי, אלא במקרים בהם בני הזוג (ואפילו בני המשפחה הקרובה) פועלים בצורה הרסנית, במידה והם מהמרים כפייתיים, שקועים בחובות מבלי לספר לכם, מבצעים פעילות פלילית שחשוב לעצור וכולי. בין היתר, המומחיות של משרד חקירות היא מעקב אחר בני זוג שנחשדים בבגידה.

מדוע להעסיק חוקר פרטי שיוכיח בגידה וניאוף?

הוכחה על קיומם של יחסי ניאוף ובגידה על ידי בלש פרטי יאפשר לכם לקבל: 

 • הכרה רשמית בהתנהגות פסולה של בן או בת הזוג.
 • אופציה לפיצוי בגין נזק באמצעות תשלום נזיקין במקרה של הסכם ממון המגדיר זאת מראש. 
 • במקרים מסוימים בית המשפט יכול לחייב את הבוגד או הבוגדת לשלם את הוצאות עבור שכירת חוקר פרטי. 
 • חקר האמת – אם אתם חושדים, לא בטוחים ולא רגועים. שכירת חוקר פרטי מקצועי ודיסקרטי יגיע לאמת מבלי שבן או בת הזוג יחשדו יאפשר לכם לשמור על הנישואים. 

תפקידו של הבלש הפרטי במצב של בגידה וניאוף

בגידה בין בני זוג איננה נחשבת לעבירה פלילית אך, במקרים מסוימים בגידה וניאוף על ידי בן או בת זוג נשואים עדיין מהווה פגיעה בחובות הנישואים, בוודאי במקרה של הסכם ממון. 

הוכחות לקיומם של יחסי ניאוף ובגידה על ידי בלש פרטי יאפשרו:

 • הכרה רשמית בהתנהגות פסולה של בן או בת הזוג. יקל את התהליך בבית הדין הרבני. 
 • פיצוי בגין נזק באמצעות תשלום נזיקין במקרה של הסכם ממון. 
 • הוכחה לבגידה יכולה להשפיע על זירוז התהליך בבית הדין הרבני. 

איך חוקר פרטי בגידות עובד?

החקירות המיוחסות במטרה להשיג הוכחה לקיום יחסי בגידה הן הקמת מערכות מעקב ופיקוח. חקירות השטח שביצע אחד הבלשים הפרטיים שלנו יאפשרו לבסס:

 • מי האנשים שנפגשו עם בן / בת הזוג שלכם. 
 • איך בן / בת הזוג שלכם  יתנהגו עם האדם הזה.
 • לוח הזמנים של בן / בת הזוג שלכם.

כל הממצאים שהתגלו במהלך החקירות יירשמו בדו"ח מלווים בתצלומים אשר יועברו להמחשת הדו"ח והסרת כל ספקות על אופי היחסים המתקיימים.

במצבים אחרים, ביסוס קיומם של יחסי אחד או יותר של בגידה וניאוף של בן / בת הזוג שלך יכול להיעשות על ידי פריסת חקירות דיגיטליות:

 • חפש קבצים במדיה דיגיטלית (טלפון, טאבלט, מחשבים)
 • ממצאי התכתבויות דיגיטליות (מיילים, SMS, רשתות חברתיות)
 • נוכחות והתכתבויות באתרי הכרויות

כמה עולה חקירה של חוקר פרטי כדי להוכיח בגידה וניאוף?

הסכום הכולל של שכר טרחה בגין חקירה שמטרתה להוכיח בגידות וניאוף של בן או בת הזוג  על ידי חוקר פרטי משתנה ממצב אחד למשנהו. אנחנו במור חקירות, מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ חינמית. השאירו פרטים ונחזור עליכם בהקדם. אנחנו מבטיחים דיסקרטיות מלאה. 

את העלויות הקשורות לחקירת הבגידה והניאוף, לאחר שאפשרו להשיג את ההוכחות הנדרשות לבית המשפט. בית המשפט קבע כי ניתן לחייב את בן או בת הזוג הפוגעים לשלם.

כיצד לספק הוכחת בגידה וניאוף על ידי חוקר פרטי? 

כמו כל פעולה משפטית, מי שמצהיר על מצב עובדתי חייב לספק הוכחות. לפיכך, על בן או בת הזוג של הקורבן להוכיח קיומם של יחסי בגידה או ניאוף . בארץ יש לעבור בשני בתי משפט: בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה. 

איזה דגשים יש לתת לחוקר פרטי בעת שכירתו?

כאשר אתם שוכרים חוקר פרטי אתם צריכים לציין בפניו מספר דברים. קודם כל אתם צריכים לתאר לו מה החשד שלכם ומיהו האובייקט שאחריו הוא צריך לעקוב. לאחר מכן אתם צריכים לפרט בפניו מה ההוכחות שאתם מצפים לקבל ולצד זאת אתם צריכים גם לתאר בפני החוקר מה התקציב שלכם וכמה שעות אתם מוכנים שהוא יקדיש למשימה.

אך נראה כי הדבר הכי חשוב שאתם צריכים להדגיש בפני החוקר זה העובדה כי אתם צריכים להבטיח כי הוא יבצע את העבודה בצורה חוקית וללא עבירות. כך תבטיחו כי החוקר לא יגרום לבעיות עם החוק וזהו דבר חשוב ביותר שאתם צריכים לתת עליו את הדעת.

מדוע ניסיון הוא כל כך קריטי בעולם החקירות הפרטיות?

בגידות בחיי הנישואין

אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי החוקר שאתם מזמינים יהיה הטוב ביותר מכיוון שכך תבטיחו כי החקירה שלו תהיה הממצה ביותר והטובה ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ניסיון הוא דבר כל כך קריטי בעולם החקירות הפרטיות וניתן לקבוע בצורה נחרצת שככל שהחוקר שלכם יותר מנוסה ומשרד החקירות שברשותו מוכר יותר, כך הוא יבצע את עבודתו בצורה יותר טובה.

כמובן שאם לחוקר יש ניסיון בגופים בטחונים כמו המשטרה או השב"כ זהו יתרון גדול אשר אי אפשר להתעלם ממנו.

יש גם את נושא המחיר של חוקר פרטי לבגידות שמושפע מניסיון שלו בתחום שגם צריך לשקול בעת בחירה.

היתרונות של שכירת חוקר פרטי עם ניסיון כמו החוקרים של מור חקירות. 

משרד החקירות מור חקירות בעל ותק וניסיון אנו מבצעים את עבודתינו במקצועיות רבה כבר למעלה מעשור. מדוע דווקא מור חקירות? 

 • החקירות מתבצעות בשיקול דעת וסודיות מלאה. 
 • יש לנו צוות סייבר אשר מאפשר לנו לבצע חקירה דיגיטלית מעמיקה. 
 • אנו דואגים להישאר בחד החנית עם הציוד הטכנולוגי הכי מתוחכם שיש. 
 • החוקרים שלנו פועלים באופן חוקי המאפשר הצגת עדויות בצורה חוקית בבית המשפט. 
 • אנו פועלים בחיפוש אחרי האמת ומביאים תוצאות ללקוחותינו.  

ראו גם: חוקר פרטי בירושלים | האזנות סתר

מה היה לנו עד עכשיו

5/5 - (7 votes)
חוקר פרטי בגידות

לפגישת ייעוץ חינם באופן דיסקרטי

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

דילוג לתוכן