חוקר פרטי בגידות

איך נדע אם בת או בן הזוג בוגדים בנו? והאם יש בסיס לחשדות שלנו, או שמדובר בחוסר בטחון במערכת היחסים? בגידה באמון בכול סיטואציה גורמת למשבר עמוק במערכת היחסים. במידה ואתם חשים נבגדים – מומלץ להוכיח את הדבר באופן מקצועי ובאמצעות חוקר פרטי בגידות. אבל איזה שירותים יספק לכם משרד חקירות? כל הפרטים בהמשך.

אתם בוודאי מכירים את זה: בן או בת הזוג מגיעים הבייתה מאוחר, יוצאים לשוחח בטלפון בחשאי ומחוץ לדירה, מוחקים הודעות סמס, מסתירים את הנייד ומסתובבים איתו צמוד אליהם בכל מקום ובאופן כללי נראים חשודים. כן, ממש כמו בסרטים: יש לא מעט סימנים לכך שגבר או אישה שמנהלים מערכת יחסית מחוץ לנישואים או מחוץ לקשר המחייב. במקרים כאלה, מי שחווה את הפרת האמון רוצה להיות בטוח כי אכן מדובר בבגידה,  זאת כדי שיוכל להחליט לגבי המשך מערכת היחסים או לגבי הצעד הבא.

כיצד אפשר להוכיח בגידה?

במקרים כאלה דרוש – כפי שציינו – סיוע של חוקר פרטי. איש המקצוע יציע לכם מגוון שירותים ביניהם: בדיקת מגוון רחב של משתנים שנוגעים לבני הזוג. החוקר יבצע מעקב וניטור של החשודים, יפיק תמונות וסרטוני וידאו של המצולם או המצולמת, יעדכן אתכם בנוגע למהלך היום של מי שנחשד בבגידה, יספק פירוטי שיחות או שחזור שיחות וואטסאפ, ואף יבצע חקירה כלכלית כדי להבין האם נעשו תשלומים על מתנות (שלא אתם קיבלתם), כמו על בתי מלון, דלק, קניות וכולי. חוקר פרטי יספק מידע חיוני במידה ואין מדובר בבגידה על רקע רומנטי, אלא במקרים בהם בני הזוג (ואפילו בני המשפחה הקרובה) פועלים בצורה הרסנית, במידה והם מהמרים כפייתיים, שקועים בחובות מבלי לספר לכם, מבצעים פעילות פלילית שחשוב לעצור וכולי. בין היתר, המומחיות של משרד חקירות היא מעקב אחר בני זוג שנחשדים בבגידה.

מדוע להעסיק חוקר פרטי שיוכיח בגידה וניאוף?

הוכחה על קיומם של יחסי ניאוף ובגידה על ידי בלש פרטי יאפשר לכם לקבל: 

 • הכרה רשמית בהתנהגות פסולה של בן או בת הזוג.
 • אופציה לפיצוי בגין נזק באמצעות תשלום נזיקין במקרה של הסכם ממון המגדיר זאת מראש. 
 • במקרים מסוימים בית המשפט יכול לחייב את הבוגד או הבוגדת לשלם את הוצאות עבור שכירת חוקר פרטי. 
 • חקר האמת – אם אתם חושדים, לא בטוחים ולא רגועים. שכירת חוקר פרטי מקצועי ודיסקרטי יגיע לאמת מבלי שבן או בת הזוג יחשדו יאפשר לכם לשמור על הנישואים. 

תפקידו של הבלש הפרטי במצב של בגידה וניאוף

בגידה בין בני זוג איננה נחשבת לעבירה פלילית אך, במקרים מסוימים בגידה וניאוף על ידי בן או בת זוג נשואים עדיין מהווה פגיעה בחובות הנישואים, בוודאי במקרה של הסכם ממון. 

הוכחות לקיומם של יחסי ניאוף ובגידה על ידי בלש פרטי יאפשרו:

 • הכרה רשמית בהתנהגות פסולה של בן או בת הזוג. יקל את התהליך בבית הדין הרבני. 
 • פיצוי בגין נזק באמצעות תשלום נזיקין במקרה של הסכם ממון. 
 • הוכחה לבגידה יכולה להשפיע על זירוז התהליך בבית הדין הרבני. 

איך חוקר פרטי בגידות עובד?

החקירות המיוחסות במטרה להשיג הוכחה לקיום יחסי בגידה הן הקמת מערכות מעקב ופיקוח. חקירות השטח שביצע אחד הבלשים הפרטיים שלנו יאפשרו לבסס:

 • מי האנשים שנפגשו עם בן / בת הזוג שלכם. 
 • איך בן / בת הזוג שלכם  יתנהגו עם האדם הזה.
 • לוח הזמנים של בן / בת הזוג שלכם.

כל הממצאים שהתגלו במהלך החקירות יירשמו בדו”ח מלווים בתצלומים אשר יועברו להמחשת הדו”ח והסרת כל ספקות על אופי היחסים המתקיימים.

במצבים אחרים, ביסוס קיומם של יחסי אחד או יותר של בגידה וניאוף של בן / בת הזוג שלך יכול להיעשות על ידי פריסת חקירות דיגיטליות:

 • חפש קבצים במדיה דיגיטלית (טלפון, טאבלט, מחשבים)
 • ממצאי התכתבויות דיגיטליות (מיילים, SMS, רשתות חברתיות)
 • נוכחות והתכתבויות באתרי הכרויות

כמה עולה חקירה של חוקר פרטי כדי להוכיח בגידה וניאוף?

הסכום הכולל של שכר טרחה בגין חקירה שמטרתה להוכיח בגידות וניאוף של בן או בת הזוג  על ידי חוקר פרטי משתנה ממצב אחד למשנהו. אנחנו במור חקירות, מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ חינמית. השאירו פרטים ונחזור עליכם בהקדם. אנחנו מבטיחים דיסקרטיות מלאה. 

את העלויות הקשורות לחקירת הבגידה והניאוף, לאחר שאפשרו להשיג את ההוכחות הנדרשות לבית המשפט. בית המשפט קבע כי ניתן לחייב את בן או בת הזוג הפוגעים לשלם.

כיצד לספק הוכחת בגידה וניאוף על ידי חוקר פרטי? 

כמו כל פעולה משפטית, מי שמצהיר על מצב עובדתי חייב לספק הוכחות. לפיכך, על בן או בת הזוג של הקורבן להוכיח קיומם של יחסי בגידה או ניאוף . בארץ יש לעבור בשני בתי משפט: בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה. 

היתרונות של שכירת חוקר פרטי עם ניסיון כמו החוקרים של מור חקירות. 

משרד החקירות מור חקירות בעל ותק וניסיון אנו מבצעים את עבדיתינו במקצועיות רבה כבר למעלה מעשור. מדוע דווקא מור חקירות? 

 • החקירות מתבצעות בשיקול דעת וסודיות מלאה. 
 • יש לנו צוות סייבר אשר מאפשר לנו לבצע חקירה דיגיטלית מעמיקה. 
 • אנו דואגים להישאר בחד החנית עם הציוד הטכנולוגי הכי מתוחכם שיש. 
 • החוקרים שלנו פועלים באופן חוקי המאפשר הצגת עדויות בצורה חוקית בבית המשפט. 
 • אנו פועלים בחיפוש אחרי האמת ומביאים תוצאות ללקוחותינו.  
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!