בדיקות רקע ופרופיל לצורך התקשרות עסקית

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

בדיקת רקע שותף עסקימזל טוב, פותחים עסק חדש, מרחיבים את העסק ויש לכם שותף עסקי חדש? חכו רגע…לפני שמכריזים על חתונה ושוברים את הכוס תבדקו את הכלה/חתן החדשים.

בדיקת רקע שותף עסקי

שותפות חדשה היא חתונה לכל דבר. האם הייתם מתחתנים עם כל אחד? ברור שלא.. קודם מכירים, יוצאים, מבלים ואז אחרי מספר שנים מחליטים האם כדאי לנו להתחתן או לא, בעסקים לעיתים חייבים להחליט מהר, הזדמנויות צריך לנצל אחרת מפספסים. למה לחיות עם האי וודאות.

בדיקת שותף לעסק נחשבת חשובה לפני המהלך, כי לפעמים לא הכל ורוד כמו שנראה, בעזרת חקירה קצרה על העבר של האדם, נוכל לדעת האם כדאי או לא כדאי להתחיל לעבוד אם אותו בן אדם. וכאן אנו נכנסים, אצלנו במור חקירות תוכלו לבצע בדיקת שותף לעסק בצורה הטובה ביותר. אתם חושבים על פתיחת עסק חדש – חשבו אם מי אתם רוצים לפתוח אותו.

אנו נאסוף מידע דרך חקירות גלויות או סמויות בנוסף למודיעין אנושי. חוקר פרטי מבצע עבודה סמויה רבה וחוקר את העבר של הנחקר ברבדים שונים. בדוח שלנו תקבלו אינדיקציה ראשונית אשר תלמד אתכם על אופיו של האדם עמו אתם עומדים לעשות עסק כלשהו והאם זה כדאי בהחלט להתחיל לעבוד עם אותו בן אדם הוא יש לשקול צעדים אחרים שאולי לא נראו ברושם הראשוני כאשר החלטתם להתחיל לעשות עסקים אם אותו אדם אך התגלו לאחר ביצוע של בדיקת שוכרים.

בעזרת בדיקת רקע נבדוק לכם מידע כללי אודות האדם, אישור ואימות פרטים אישיים, הסתבכויות עם רשויות החוק, קשרים בחברות, מקורות מימון, יכולת עמידה בהתחייבויות, תיקים בהוצאה לפועל, פשיטות רגל וכינוס נכסים וכל פרט רלוונטי שיאפשר לכם לדעת את כל האמת. גם זו שמנסים להסתיר. כמו שהעסק שלכם עובר מיתוג עסקי ואתם רוצים לדעת הכל על החברה העושה זאת כך גם כאשר אתם מכניסים שותף לעסק שלכם, מגיע לכם לדעת הכל עליו.

חקירת בדיקת שותף לעסק מתבצעת באופן רגיש ודיסקרטי בדגש על מתן מענה מהיר לפי דרישות הלקוח תוך כדי שימוש בכל הכלים הניתנים לשימוש ע"י משרד חקירות בכך כדי להגיע לתוצאה המתבקשת.

לפגישת יעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

ראו גם: חוקר פרטי בירושלים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בדיקת רקע שותף עסקי

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!