חקירות פרטיות: כל המידע

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

חקירות פרטיותמשרד חקירות מור חקירות מתמחה במתן פתרונות יצירתיים בחקירות פרטיות. בדיקות רקע, חקירות אישות, חקירות כלכליות, מעקבים בארץ ובחול, איתור אנשים, איתור רכוש, התקנת מצלמות אבטחה, חקירות אינטרנט, חקירות מכתב אנונימי, חקירות הטרדות טלפוניות ועוד.

שוכרים אך ורק צוותי חוקרים פרטיים מיומנים

צוות מיומן של חוקרים בעלי ניסיון רב וידע רחב יעזרו לכל אחד להגיע בדיוק לתוצאה המתבקשת, בין אם התוצאה חיובית או שלילית. ידיעת האמת היא הדבר החשוב ביותר. כאשר חוקר פרטי עובד במסירות ואמינות לכל אורך תהליך החקירה כך מתבצעת בדיוק חקירה אמינה. למידע עבור תשלום על שירותי חוקר פרטי.

חקירה עם מהימנות שתבטיח שהאמת יצא לאור. החופש של האדם מספקות היא קריטי, ולכן פנייה למשרד חקירות לקבלת המידע הנחוץ הוא לא רץ דבר כדאי הוא דבר הכרחי.

מור חקירות הינו משרד חקירות שתמיד כאן בשביל כל אדם אשר רוצה לדעת יותר. לדעת את מה שמגיע לו, לדעת.. שהוא על מסלול החופש. בואו לגלות את מה שבאמת קורה, בואו לגלות שהאדם שמולכם הוא מי שהוא באמת, שמי ששוכב לצידכם במיטה הוא באמת האדם שאתם רוצים לבלות את המשך החיים שלכם איתו. כמו לכל אחד אחר – גם לכם זה מגיע!

האדם הממוצע אינו מורגל בהתמודדות עם הונאה, התחזות, כוונות זדון ועוד. הוא אינו חושד על כל צעד ושעל ולרוב פועל מתוך אינטואיציה. השאלה הנשאלת היא אם זה מספיק ? ולמה אם כך פורחים עסקי משרדי החקירות היום יותר מתמיד. לרוב בחיינו אנו שומעים את האמת, אבל לפעמים במקרים מסוימים יש מי שינסה להסתיר אותה משום שהיא לא מספיק טובה, נכונה, מוסרית וייצוגית מטבעו של כל אדם שהוא "מייפה" ומסתיר אמת שלא מועילה לו, ובעיקר כאשר היא ממש עלולה להכשיל אירוע או מעשה. בדיוק בנישה הזו נכנס תפקידו של החוקר הפרטי, כדי לחשוף את מה שעלול להתגלות כבעל משקל ומשמעות רבה ואף גורלית לחייהם של בני אדם.

קחו לדוגמה את שלמה (שם בדוי) תלמיד חכם שנעשה לו שידוך עם לאה (שם בדוי) עלמה נאה, בת למשפחה מיוחסת מבני ברק ואף נקבעו התנאים, התאריך ואף הוזמנה כבר השמלה.
אבל כמו שאומרים אי אפשר להתווכח עם תחושות של אימא ואמו של שלמה חשה, שכל התשבחות וההילולות על הנערה המיועדת מופרזות בתיאוריהן והיא אף תפסה ביום האירוסין את הוריה של לאה מסתודדים ונוהגים כמו היו במצוקה.

חוקר פרטי לצורך בדיקת זהות

אימו של שלמה פנתה אל משרד חקירות, וביקשה לבצע חקירת רקע אודות העלמה. היא מסרה את הפרטים לחוקר הפרטי, אשר התחזה לבן ישיבה וחדר לשכונה בה התגוררה הנערה במטרה להשיג מידע.
תוך כמה ימים היה ברור לחוקר, כי קיימת הסתרה מסוימת סביב הנערה. הוא ערך מעקבים מול ביתה ובוקר אחד ראה אותה נוסעת עם אביה לשכונה חילונית כלשהי ברמת גן. למרבה הפלא כאשר ירדה מהרכב הוא ראה אותה מרכיבה משקפי שמש גדולים כמו לנסות להסתיר את פניה מעיני כל.

בדיקה של השמות על תיבות הדואר לא חשפה שום מידע. היו שם שמות משפחה רגילים. בפעם השנייה שהחוקר נסע אחרי האב ובתו, הוא מיהר לעקוב אחריהם בשקט לתוך הבניין ואז ראה שהם יוצאים מדלת בכניסה אל החצר האחורית ופונים לקליניקה בחצר על דלתה היה שלט פסיכיאטר.

משרד חקירות לא יכל היה להוציא מידע רפואי על הנערה והסיבות לביקור אצל הפסיכיאטר, אבל די בזה שהם מסרו להוריו של שלמה את המידע והם כבר ניהלו שיחה עם הוריה של הנערה. מדובר היה בנערה חולת נפש שהוריה ניסו להסתיר את מחלתה מעין הקהילה במשך שנים רבות וזה גם נתן מידע מפורט בתהליך העבודה של אותו חוקר פרטי. התשובה לשאלה שהוא שאל איזה אברך שהיה שכן שלה אותו הוא פגש במסגרת המעקבים. "למה היא לא השידוך שלך?" הוא שאל אותו והאברך ענה לו "הוי… מי צריך מיטה חולה" והתכוון לכל מילה.

מה מותר מבחינה מקצועית בחקירות כלכליות פרטיות?

לא תמיד כאשר קיים אצלנו חשד סביר לביצוע עבירה כלכלית כלפי הנכסים המשפחתיים שלנו או הנכסים של העסק שלנו יש לנו הוכחות ממשיות לכך. במקרה שיש לנו חשד אך איך לנו דרך לבסס אותו מול המשטרה מה שאנחנו יכולים לעשות הוא לפנות למשרד חקירות פרטיות שיבצע עבורנו חקירה דיסקרטית ומעמיקה שתבסס או תפריך את החשדות שלנו.
מה ייחודי בחקירה כלכלית? – תוכל לדעת כאן.

חקירות פרטיות

ביצוע חקירות כלכליות מצריך דיוק רב ונאמנות ללשון החוק. בעת ביצוע חקירות פרטיות מסוג זה באופן פרטי אסור להתחקות אחר חשבונות בנק או מסמכים חסויים של החשוד – צעד זה מותר רק באמצעות צו של בית המשפט. משרד חקירות פרטיות יודע לאסוף נתונים בדרכים עקיפות ולהגיש ממצאים ומידע המהווים ראשית ראיה – מה שמאפשר לשופט בימ"ש לתת צו גילוי מסמכים. 

חקירות פרטיות וכלכליות – האמת נמצאת באנשים ולא במספרים

ביצוע חקירות כלכליות הוא קודם כל חקירה אודות האנשים ורק אחר כך אודות מספרים. כאשר יש לנו חשד שאדם שעובד אתנו גונב או מועל בכספי החברה שלנו או שקרוב משפחה מוציא כספים שלא כחוק מחשבון בנק משותף או מקרוב משפחה ערירי אנחנו יכולים להוכיח את החשד באמצעות התחקות אחר ההתנהגות שלו והרגלי הצריכה ואורחות החיים שלו. פעמים רבות אנשים אשר מועלים בכסף מרשים לעצמם להוציא הוצאות כספיות גדולות יותר כמו קנייה של מוצרים שונים, נכסי נדל"ן או נסיעות תכופות יותר לחוץ לארץ.

חקירות כלכליות – באיזה מקרים חקירות אלו נחוצות?

חקירות כלכליות הן חקירות שלמעשה נוכחות במקרים רבים של חקירות פרטיות. חקירות אלו יכולות להיות נחוצות במקרים של דיני אישות כמו למשל במקרה של גירושין או מקרה של מאבק אודות ירושה של בן משפחה שנפטר. חקירות אלו יכולות להיות נחוצות מאוד גם לעסקים אשר חושדים בהתנהלות שלא כשרה של חלק מהעובדים שלהן בכל מה שקשור להתנהלות הכספית שלהם עם כספי או רכוש החברה. כמו כן, חקירות כלכליות מתייחסות גם לאיסוף מידע על בעלי חוב לצורך עיקול וגביה ואיסוף נתונים על שותפים אפשריים לפני ביצוע עסקה.

חקירות כלכליות – האם החקירות כבילות בבית המשפט כראייה?

למעשה חקירות כלכליות לא תמיד יהיו כבילות בבית המשפט כראייה. כאן יש להבדיל בין המשפט הפלילי ובין המשפט האזרחי. במשפטים אזרחיים כמו למשל משפטים בבתי דין לענייני משפחה חקירות פרטיות אודות ההתנהלות הכלכלית של מי מהצדדים יכולות להיות כבילות במידה והן נעשו לפי המותר בחוק ומגבלות החוק. במקרים של משפט פלילי חקירות פרטיות לרוב לא יהיו כבילות אלא רק חקירות של גורמי אכיפה רשמיים של המדינה. במקרים רבים גורמי אכיפה רשמיים של המדינה כמו המשטרה, רשות המיסים או הרשות לניירות ערך מסתמכות או בוחרות לפתוח בחקירה פלילית על בסיס של חקירה כלכלית פרטית שהובאה לפתחם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חוקר פרטי זול

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!