משרד חקירות: כל המידע

מהו משרד חקירות? איך פונים אל משרד חקירות בצורה הדיסקרטית ביותר? איך העבודה מתבצעת בפועל ואיך מתאמים ציפיות בין מזמין השירות לבין החוקר פרטי שמבצע את העבודה בפועל? לפני הכל תקראו את זה:

מצוקה כלכלית בחיים, עלולה להפוך גם אנשים ישרים לגנבים. לפעמים קופאי של איזה פיצוצייה בהחלט היה בהתחלה נטול כוונות זדון וישר כמו סרגל, אבל פתאום נוצר איזה סיפור, ועל רקע הסיפור גם היזקקות לכסף, ובייאושו הוא עלול לעשות כל מיני מעשים פליליים, על חשבון הבוס והברון.

הגנבים איך אומר מנהל משרד חקירות, לא כולם נולדו גנבים כמו בסיפור הזה. הם עלולים להיקלע לאיזה שהוא מצב, דווקא במקום העבודה ואז לעשות איזה שהוא מעשה, כמו אותו תיק חקירה שהגיע אליהם ובקשת חקירה אחר עובד במינימרקט קטן במרכז תל אביב.

מומלץ: למה כדאי לעקוב בעזרת האזנות סתר? לחץ לקריאה

משרד חקירות במינימרקט

הטענה של בעל המינימרקט הייתה שמשום מה הוא כל הזמן מזמין המון גבינות יקרות, האהובות על הלקוחות המפונקים שלו, אבל כל הזמן הן נגמרות כל כך מהר שהוא לא מבין איך ביומיים כולן מתחסלות. כולנו יודעים על הקושי שיש להצליח כאשר מדברים על פתיחת עסק חדש, חשבו כמה קשה זה כאשר גונבים ממכם… 

בהמשך בעל המינימרקט סיפר למשרד חקירות. אומנם לא כזה דבר יקר בסה"כ אנשובי בצנצנת אבל גם הוא מתחסל בכמויות מסחריות, ובעצם כאשר בעל משרד חקירות שאל אותו ממתי הוא שם לב שגם הגבינות וגם האנשובי מתחסלים כל כך מהר, הוא ידע לומר לבעל משרד החקירות שבעצם זה קורה לו מאז שדרור עובד אצלו, אבל דרור זה הרי בן אחיו הוא לא יעשה לו דבר כזה, הוא סומך עליו בעיניים עצומות, אם לא, הוא לא היה נותן לו לעבוד אצלו בכלל. נכון שדרור פנה אליו כדי לעבוד בעיר הגדולה, אליה הוא עבר מהמושב הדרומי, אבל גם הוא שמח שדרור הציע את עצמו כי אין כמו אחיין טוב לשמור לו על האינטרסים והכסף.

משרד חקירות – דבר ראשון מצלמות

הדבר הראשון שמשרד חקירות עשה כדי להבין לאן נעלמות הגבינות והאנשובי, זה להציב מצלמות עליהן. כלומר, עד אז היו כמו שיש היום בכל מקום מצלמות, אבל לא בפוקוס על המוצרים הללו. עובד של משרד חקירות הגיע ומיצב אותן ממש מול המוצרים.

כמו תמיד נעלמו הגבינות ממש מהר וגם צנצנות האנשובי, ומשרד חקירות לקח את המצלמות כדי לצפות מיהו אותו אנין טעם שחומד אותם.

המצלמות לא קלטו את הפנים, אבל הם קלטו את הקעקוע, עין ורד היה רשום וזה הספיק בשביל חוקר פרטי ממשרד החקירות כדי להדהים את בעל המינימרקט.

היחידי שהיה לו קעקוע תחת השם עין ורד במינימרקט היה דרור האחיין שהגיע מעין ורד.

קשה אפילו לתאר, אומר בעל משרד החקירות איזו אכזבה ויאוש תקפו את בעל המינימרקט. הוא אמר שאם הוא היה יודע שבסוף זה יהיה דרור, הוא היה מוותר על החקירה, כי האמון, האמון נשבר והאהבה אליו כמו לבן, כמו למישהו שדאג לו, זה לא היה שווה את כל הגבינות ואת על האנשובי.

הסוד הגדול של דרור

כאשר המצלמות תיעדו את דרור לוקח גניבות ואנשובי, זה היה נכון וזה היה הוא, אבל מה שהדוד שלו לא ידע ואת זה בעל משרד החקירות הבין זה שהאחיין הזה דווקא חמוד מאוד. הוא לקח אבל שילם.

במצלמות שהציב משרד חקירות גם על הקופה איפה שדרור עמד ראו אותו לא פעם ולא פעמיים מכניס את היד לכיס, שולף את כרטיס האשראי שלו ומשלם.

החיבוק שהוא קיבל מהדוד שלו, ישר עם הסליחה שנזלה לו מהפה, הייתה שווה כל צילום. ההתרגשות הייתה רבה. זה כבר לא היה עניין של גניבה אמר בעל משרד חקירות, זה כבר היה משהו הרבה יותר עמוק ואישי מזה, ואני שמח שזה נגמר ככה.

אנא דרגו את המידע
משרד חקירות

לפגישת ייעוץ חינם באופן דיסקרטי

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

דילוג לתוכן