חוקר פרטי בצפון

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

משרד חקירות בצפון

מחפשים חוקר פרטי בצפון? הגעתם למקום הנכון!

מור חקירות היא חברת חקירות בעלת פריסה ארצית ושנות ניסיון רבות בתחום החקירות הפרטיות.

הצפון היפה הוא המקום שאליו נוסעים לשבוע בקיץ עבור רוב הישראלים. אבל כמובן שעבור אנשים שגרים בצפון, הצפון הוא כל כך הרבה יותר מזה.

חוקר פרטי בצפון – סיפור

מעקבים בצפון הם מורכבים יותר ממעקבים במרכז ובדרום בגלל הכבישים הריקים, הצרים והמתפתלים שמאפשרים לנעקב "לעלות" מיד על עוקבים. כאשר קיבלנו בקשה לעקוב אחר אישה חשודה בבגידה שגרה בקיבוץ בצפון, פנינו מיד לחוקר פרטי בצפון שמועסק אצלנו במשרד "איך עוקבים אחריה בלי שהיא תקלוט אותנו?".

הוא אפילו לא היה צריך להסתכל במפה. "אי אפשר לעשות מעקב ברכב, נצטרך להיות חכמים יותר" הוא אמר בפסקנות. "היא תקלוט מיד שנוסעים אחריה ברגע שנהיה איתה יותר מרבע שעה". הסברנו לבעלה את הבעיה ואמרנו לו מה הפיתרון: נצטרך להצמיד מכשיר ג'י.פי.אס. חדשני לרכב המשותף שלהם וכך נוכל לעקוב אחרי המיקום שלה בזמן אמת ולהגיע ישירות ליעד בלי להתגלות בדרך.

הוא הסכים ושלחנו חוקר פרטי בצפון להצמיד את מכשיר העיקוב אל הרכב. ביקשנו ממנו שיעדכן אותנו אם היא יוצאת עם הרכב בזמן חשוד. למזלנו, החוקר הפרטי בצפון שלנו גר במרחק של עשרים דקות נסיעה מהבית שלהם כך שהיה אפשר להקפיץ אותו בלי בעיות.

יומיים למחרת החוקר קיבל טלפון שהאישה יוצאת בערב למקום לא ידוע. הוא מיד הדליק את הג'יפיאס והתחיל לנסוע לכיוון שבו היא נוסעת. כעבור 40 דקות נסיעה הוא נעצר מחוץ לצימר רומנטי. הרכב היה חנוי בחוץ וכשהוא ניגש אל החלונות הוא יכל לצלם אותה מתנשקת עם בחור צעיר בתוך הג'קוזי.

בפגישה עם בעלה למחרת נתנו לו את התמונות וייעצנו לו ללכת לטיפול זוגי כדי לתקן את הנישואין שלהם.

סיכום הסיפור

שנה אחר כך שמענו מהבעל שוב "בהתחלה כעסתי" הוא אמר "ראיתי אדום בעיניים, בכלל לא יכולתי לחשוב על תיקון הנישואין. אבל אחרי כמה ימים כשנרגעתי החלטתי להקשיב לעצה שלכם ופניתי אליה בבקשה ללכת לטיפול זוגי במקום ללכת ישירות לבית המשפט עם התמונות המפלילות". "ואיך הנישואין שלכם עכשיו?" שאלנו בסקרנות "יותר טוב מלפני הבגידה אפילו" הוא ענה ברצינות "למדנו איך לתקשר יותר טוב ולהיות שם אחד בשביל השניה. באופן מוזר, מאז שהתגלתה הבגידה דברים רק נהיו יותר ויותר טובים".

מור חקירות מחזיק בחוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ. ראו גם חוקר פרטי בדרום | חוקר פרטי במרכז

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!