חושבים שבוגדים בכם? תחשבו על בדיקת האזנה

בואו לא נתעלם מהמצב בו מתקיימות בגידות. הרי בגידות קורות בכל יום ובכל העולם. מי שנמצא נבגד, ודאי מבין את גודל הפגיעה ובטח היה עושה הכל כדי למנוע את אותה בגידה או לחילופין, לצאת מהקשר לפני הפגיעה הקשה.

אך אם אתם נמצאים בעיצומה של מערכת יחסים רצינית וחושדים שבן או בת הזוג שלכם בוגדים, מכשיר האזנה יכול לפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד, לטוב ולרע.

כיום, מכשירי האזנה יכולים להיות מותקנים בכל מקום בחלל הבית, המכונית, הקרוואן ואפילו הסירה. התקן הפעלה קולית יקלוט שיחות מסביב למכשיר ההאזנה ויעביר אותם כקבצים (בדרך כלל MP3), ישירות למחשב האישי שלכם, שם תוכלו להאזין ולגלות על מה דיברו יקיריכם.

מכשירי האזנה

איפה להתקין מכשיר האזנה?

המקום הטוב ביותר עבורכם לשים מכשיר האזנה יהיה במקום בו יקיר\ת לבכם מנהלים את רוב השיחות שלהם. כך למשל, אם רוב השיחות מנוהלות ברכב, מן הסתם שתרצו להניח מכשיר האזנה ברכב.

כמובן, בדיסקרטיות מוחלטת. תוכלו להקשיב רק לצד אחד בשיחה, אלא אם כן הטלפון הנייד מתחבר לדיבורית ברכב. כך, יוכל מכשיר ההאזנה לקלוט את שני צדדי השיחה.

אם השיחות מתנהלות בבית, שימו לב היכן רוב השיחות נערכות ולפי זה הציבו מכשיר האזנה.

גם בחדר השינה תרצו לשים מכשיר האזנה מאחר וחדר השינה תמיד נחשב למקום הפרטי ביותר בבית, לכן אם קיימת בגידה, קיים סיכוי גבוה שתיעשה שם. לכן תצטרכו משרד חקירות איכותי.

מכשיר קל לשימוש

מכשיר האזנה לרוב יעבוד על בטריות אך יהיה ניתן להטענה. ברגע שאתם מעוניינים להאזין לשיחות שהוקלטו, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את המחשב, לחבר את האוזניות והקבצים יהיו ממש שם.

בדרך כלל מכשירי האזנה מגיעים עם מדריך כך שאם הסתבכתם, קראו את המדריך.

רגע העימות

האזנתם, ולצערכם הגדול הבנתם כי אכן מתנהל רומן. כרגע, יש לכם את הראיות המפלילות לרומן שמתנהל. עכשיו זה הרגע שלכם להחליט האם להתעמת עם בן או בת הזוג או לחכות לעוד כמה ראיות מוצקות. בעבור ראיות מוצקות יותר, תצטרכו להסתובב עם מצלמה או מכשיר האזנה עליכם ופשוט לחכות לרגע המפגש. ממש כמו חוקר פרטי.

זכרו, רגע העימות יכול להיות מאוד לא נעים, בעיקר כאשר יש לכם את כל הראיות שרק מחכות להיות מוצגות. לאחר עימות מהסוג הזה, לעבור הלאה יהיה קל יותר.

סגירת מעגל היא דבר שנחוץ להרבה אנשים. כמו כן, אתם לא חייבים להתעמת עם בני הזוג הבוגדים. לפעמים, עצם הידיעה שמשהו קורה, שבן או בת הזוג בוגדים, יכולה להשאיר אתכם בשליטה. שליטה להחליט האם להישאר או ללכת.

ראו גם: חוקר פרטי בירושלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סגירת תפריט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך? אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!