צוותים בישראל

למה משרד חקירות צריך צוותים בישראל מהצפון ועד הדרום?

ככל שיכולות התחכום, ההסתרה, ההסוואה והמילוט הפכו למתוחכמים יותר מצד מי שעובר עבירה ומנסה לטשטש את נוכחותו בזירה כלשהי, כך נדרש היום ממשרד חקירות לפתח פרישה, נוכחות ושליטה באזורים גיאוגרפיים נרחבים משום שמדינת ישראל לא מספיק קטנה בשביל מי שרוצה להסתתר אבל בהחלט יכולה לגרום לבעל עבירה להתחיל אותה בדרום ולסיים אותה בצפון, מה שאומר שאתה צריך חוקר פרטי בכל אזור כדי לבצע מעקב רצוף, שוטף שיניב תוצאות.

בקיאות בשטח היא יתרון בחקירה

לידע ולהיכרות של החוקר עם המקום יש משמעות בעיקר בתחום המעקבים לדוגמה בהם נדרשים החוקרים לעשות דרך אחרי הנעקבים, שהרבה פעמים מנסים "למרוח" ולטשטש עקבות ואף חושדים שיש מי שעוקב אחריהם.

כך הפכה מלאכת העיקוב לסוג של "מרדף" כאשר החכם הוא המנצח. בתחום הזה יש לומר כי חוקר טוב זה חוקר שעשוי לנחש את הצעדים הבאים של הנעקב ואף "להפתיע" אותו בנוכחות עוד קודם.

בקיאות בשטח תורמת גם להבנת אירועי פריצה וגניבה שונים, לניתוח המהלכים ולבניית אסטרטגיה של חקירה ומעקב באזור הרלוונטי ע"י משרד חקירות מקצועי.

כשהצוותים בשטח – אין דרך לברוח

תארו לעצמכם מצב שבו חקירת בגידה מתגלגלת מחוץ לתחום המעקב הרגיל, נאמר שבני הזוג עושים את דרכם במטוס לאילת, ואת זאת מגלה חוקר פרטי שעוקב אחריהם עד לשדה התעופה. טלפון אחד ממנו לחוקר של המשרד באילת, מאפשר לחוקר להמתין להם כבר בשדה התעופה ולהמשיך את המעקב אחריהם.

היום כשכל כך קל להסתיר, לחמוק ואנשים מפתחים כל מיני שיטות איך לא להיתפס בעדשת המצלמה, משרד החקירות שלנו חייב להיות כמה צעדים קודם כדי שאף אחד, לא יוכל לשים לנו רגל בשום מקום בו אנו חייבים לחשוף את האמת וגם לתעד אותה. כך כל משרד חקירות צריך לשאוף לעבוד.

לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-2305116 או צרו קשר

Comments are closed