חוקר פרטי

תוכן עניינים

חוקר פרטי

בדרך כלל אנשים מעוניינים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי במקרים כגון: חשד לבגידה בין בני הזוג, איתור נעדרים, איתור חייבים, התקנה של מצלמות נסתרות, בדיקות האזנה, גניבת זכויות יוצרים, חקירות ביטוח, חקירות פליליות, זיופים ועוד. כיום, בכדי למצוא חוקר פרטי כל שיש לעשות זה פשוט לבצע חיפוש בגוגל, אשר יעניק לכם לא מעט תוצאות בגין החיפוש המדובר. יחד עם זאת, חשוב להבין כי חוקר פרטי הוא לא איש מקצוע שכדאי לבחור באקראי מתוך רשימה שגוגל מציע לכם, אלא מדובר על איש מקצוע שיש לברר אודותיו ולוודא כי מדובר באיש מקצוע שכדאי לבחור בו, שכן החקירות שהוא מבצע מוכרחות להביא את התוצאות הטובות ביותר. על כן, אנו מזמינים אתכם לברר מיהו החוקר האידיאלי עבור הצרכים שלכם במשרד 'מור חקירות' המוביל בישראל כבר למעלה מ-20 שנים בתחום.

כיצד תדעו באיזה חוקר פרטי כדאי לכם לבחור?

הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם בבחירת חוקר:

חוקר שנותן שירות ללקוחות חייב להיות בעל רישיון ממשרד המשפטים לעסוק בחקירות וכן רישיון לניהול משרד חקירות. בכדי לקבל את הרישיון המדובר הוא נדרש לעמוד בתנאים שונים שנקבעו בהתאם לחוק. החוק קובע כי בכדי להיות חוקר האדם צריך להיות מעל גיל 18, העבר שלו חייב להיות נקי, ללא תלונות או הרשעות פליליות, עליו לסיים תקופת התמחות שנמשכת 3 שנים וניסיון של 5 שנים נוספות בעבודה במשרד חקירות, בנוסף החוקר נדרש לעבור מבחן מיוחד באתיקה מקצועית וכן בדיני ישראל. בעוד שישנן מדינות בעולם שבהן חוקרים פרטיים יכולים לעבוד ללא רישיון, בישראל רישיון לחוקר פרטי הוא חובה ועל כן, הדבר הבסיסי ביותר שעליכם לבדוק טרם אתם בוחרים בחוקר הוא האם יש לו רישיון בתוקף לעסוק בחקירות.

ניסיון והמלצות

בשל ההיצע הרב שיש כיום לחוקרים פרטיים, לא קל לקבל החלטה לגבי החוקר הפרטי שילווה אתכם ועל כן, חשוב מאוד שתבדקו מהו הניסיון שיש לחוקר בתחום. ישנם חוקרים ששירתו בעברם בשירות הביטחון הכללי, ישנם חוקרים שעבדו ביחידות חקירה במשטרה או ביחידות חקירה של גופים ממשלתיים ועוד. חשוב לבדוק מהו הניסיון שיש לחוקר בתחום, כמה שנים הוא עוסק בו, מה הוא עשה בעברו והאם ניתן לסמוך על הניסיון העשיר שלו בתחום. יש לוודא כי החוקר הפרטי יודע כיצד לשלב בצורה הטובה ביותר סוגים שונים של חקירות ושיש לו את הניסיון הנדרש לביצוע החקירה שאתם מעוניינים שהוא יבצע.
אחת הדרכים לוודא זאת היא לדרוש מהחוקר הפרטי המלצות מלקוחות מרוצים שהוא סייע להם.

למה כדאי למשרד חקירות להעסיק חוקר מקומי?

ככל שיכולות התחכום, ההסתרה, ההסוואה, הטשטוש והמילוט הפכו למתוחכמים יותר מצד החשוד, כך נדרש היום ממשרד חקירות לפתח פריסה, נוכחות ושליטה באזורים גיאוגרפים נרחבים. מדינת ישראל לא מספיק קטנה בשביל מי שרוצה להסתתר אבל בהחלט יכולה לגרום לבעל עבירה להתחיל אותה בדרום ולסיים אותה בצפון, מה שאומר שאתה צריך חוקר בכל אזור כדי לבצע מעקב רצוף, שוטף שיניב תוצאות. 

במשרד החקירות מור חקירות אנו בוחרים להעסיק חוקר פרטי או צוות של חוקרים על פי חלוקה גיאוגרפית. ועל כן עולה השאלה – האם בישראל הקטנה באמת יש צורך בחוקר פרטי על פי אזור גיאוגרפי? אנו מאמינים כי חוקר טוב המכיר את הסביבה שלו לפרטי פרטים, מסוגל להניב תוצאות הרבה יותר טובות ומהירות.
לדוגמא: חוקר במרכז יכיר את הסמטאות הקטנות, דרכים חלופיות, תצפיות וכו'. חוקר פרטי בדרום יכיר את יישובי הבדואים ודרכי ההימלטות השונים. חוקר בצפון יכיר את את הפרברים של חיפה וגם את היערות בצפת.
אנו במור חקירות דוגלים במקצועיות, ומקפידים לעבוד עם חוקרים בפריסה ארצית המוסמכים בהתאם לחוק החוקרים הפרטיים ושירותי השמירה. 

דיסקרטיות

פריסה ארצית

זמינות 24/7​

חוקר פרטי בגידות – בקיאות בשטח היא יתרון 

מפת ישראל

חוקר מקומי יודע שכאשר הוא חוקר בגידות יש רשימה של מקומות ומלוניות בהם נוהגים לבגוד. החוקר מומחה באיתור רשימה של מקומות שאליהם מגיעים בדרך כלל בני זוג שבוגדים. חוקר פרטי בנתניה מכיר את המקומות בחוף הים ובאזור התעשייה, וחוקר ברמת גן מכיר ממש טוב את אזור הבורסה. לידע ולהיכרות של החוקר הפרטי עם המקום יש משמעות בעיקר בתחום המעקבים, לדוגמה בהם נדרשים החוקרים לחשב את המסלול מחדש אחרי החשודים, שכן הרבה פעמים הם מנסים "למרוח" ולטשטש עקבות ואף חושדים שיש מי שעוקב אחריהם.

כך הפכה מלאכת המעקב לסוג של "מרדף" כאשר החכם הוא המנצח. בתחום הזה יש לומר כי חוקר פרטי טוב זה חוקר שיודע את הצעדים הבאים של החשוד ואף יודע "להפתיע" אותו בנוכחות עוד לפני הגעתו של החשוד למקום.

בקיאות בשטח תורמת גם להבנת אירועי פריצה וגניבה שונים, כמו מכת הפריצות בנתניה וגנבי האופניים בפתח תקווה, לניתוח המהלכים ולבניית אסטרטגיה של חקירה ומעקב באזור הרלוונטי.

כשחוקר פרטי בשטח – אין דרך לברוח

אנחנו במור חקירות מבינים כי בתחום שלנו אנחנו חייבים פריסה ארצית מלאה. תארו לעצמכם מצב שבו חקירת בגידה מתגלגלת מחוץ לתחום המעקב הרגיל, נאמר שבני הזוג עושים את דרכם במטוס לאילת, ואת זאת מגלה חוקר בבאר שבע שעוקב אחריהם עד לשדה התעופה. טלפון אחד ממנו לחוקר של המשרד באילת, מאפשר לחוקר להמתין להם כבר בשדה התעופה ולהמשיך את המעקב אחריהם.

היום, כשכל כך קל להסתיר, לחמוק ואנשים מפתחים כל מיני שיטות איך לא להיתפס בעדשת המצלמה. חוקר פרטי בנושא בגידות חייב לחשוב כמה צעדים קדימה על מנת שאף אחד לא יוכל לשים לו רגל בשום מקום בו נדרש לחשוף את האמת.

עולם הבגידות הולך ומשתכלל, בשנים האחרונות ישנם אתרים שלמים לבוגדים ולבוגדות עם הנחיות כיצד לא  להיתפס. חוקר פרטי בנושא בגידות חייב להיות סופר מתוחכם, בעל חושים של נץ, ולהיעזר בטכנולוגיה מתקדמת, בכדי שאף חשוד לא יוכל להתל בו או למנוע ממנו לתעד את האמת בצורה חוקית (בהתאם לחוק האזנת סתר) ולחשוף אותה באופן שתתקבל בבית המשפט. 

האם חוקר פרטי זה חוקי?

אם גם אתם נקלעתם למצב בו אתם שוקלים להשתמש בחוקר פרטי שיבצע עבורכם חקירה מעמיקה ויחזור עם תשובות לשאלות קריטיות אך ברגע האמת קצת נבהלתם שמא אתם עוברים על החוק ועומדים בפני עבירה פלילית – השורות הבאות יעשו לכם קצת סדר ויענו על השאלה האם השכרת חוקר פרטי זו פעולה חוקית.

פועלים בחסות החוק

המחשבה הראשונה שעולה לנו כאשר אנו שומעים את המושג 'חוקר פרטי', זה אדם אשר פועל ומגיע הכי רחוק שרק אפשר על מנת לחשוף שקרים ושחיתויות, ולעיתים הפעולות שהוא מתכנן נראות לנו לא חוקיות. משכך, אם אתם חושבים על השכרת חוקר או משרד חקירות עליכם לבחון שאכן מדובר באדם המחזיק ברישיון חוקר מטעם משרד המשפטים והוא ניתן למי שעבר הכשרה וניסיון ממשי בתחום ועמד במבחנים עיוניים ונמצא מתאים לשמש כחוקר פרטי. בדקתם, והחוקר הפרטי מחזיק ברישיון לעסוק כחוקר פרטי, הרי שאתם עומדים בדרישות החוק, והשכרת חוקר מטעמכם הינה חוקית.

גם לחוקרים עצמם ישנם כללים וחוקי אתיקה קפדניים שעליהם לשמור בזמן עבודתם על מנת למנוע פגיעה בזכויות. כך למשל, חוקר פרטי אינו יכול לבצע האזנות סתר לטלפון ולכן פועלים הם בדרכים עקיפות ויצירתיות על מנת להשיג את הראיות הדרושות לחקירה .

לאחר שהבנו כי השכרת חוקר הינה פעולה חוקית, ננסה להבין מה היתרונות שבהשכרת חוקר פרטי?

חוקר פרטי למעשה פועל במקצועיות, במיומנות תוך שימוש באמצעים מתקדמים המקלים על עבודתו ומאפשרים לו להשיג את הממצאים הנדרשים. כמו כן, חוקר בעל ידע וניסיון מוכח יוכל לבצע עבורכם חקירה מעמיקה ויעילה בתוך פרק זמן קצר יחסית.

כמה פעמים חששתם שהעובד שלכם גונב מהקופה אך תמיד הספק קינן בליבכם שאולי אתם מגזימים ומדמיינים ולכן נמנעתם מעימות? כמה פעמים רציתם לבדוק מה בן הזוג מסתיר והאם יש סיכוי שהוא בוגד בכם או האם המטפלת של ילדיכם אכן ראויה ומתאימה לתפקיד אך ברגע האמת קיבלתם רגליים קרות ופשוט נשארתם עם כל המחשבות, הספקות והבלבול.

הגיע הזמן לשים סוף לכל השאלות והתהיות – השכרת חוקר תאפשר לכם לקבל מידע חיוני ותשובות לשאלות חשובות ובכך לאפשר לכם לקבל החלטות עם ביטחון שבחרתם נכון.

כמה משמעותי רישיון חוקר פרטי?

הנה שתי עובדות שאתם חייבים להכיר לפני שאתם שוכרים חוקר:

  • החוקר הפרטי הישראלי חייב לחדש את רישיונו כל שנה.
  • לא כל חוקר רשאי לעמוד בראש משרד חקירות.

מי אוכף את הנושא ומה החשיבות של רישיון חוקר פרטי – הכל במאמר הבא:

האם ישנו גוף שמפקח על החוקרים בישראל?

לא רבים יודעים כי, במדינת ישראל פועל גוף המפקח ומאגד בתוכו את כל הקשור לחוקרים פרטיים ושירותי שמירה בישראל. גוף זה נקרא "המחלקה לרישוי חוקרים פרטיים ושירותי שמירה". המחלקה הוקמה במשרד המשפטים עם חקיקת חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה, התשל"ב-1972.

המחלקה מפרסמת מדי שנה את רשימת החוקרים הפרטיים בעלי רישיון תקף.

מה החשיבות של שכירת חוקר פרטי עם רישיון?

חוקר פרטי בעל רישיון היא אינדיקציה טובה לכך, שהחוקר פועל ומכבד את החוק. למה זה חשוב?

  • בית המשפט לא מאפשר להשתמש במידע שנאסף בצורה לא חוקית – חוקר הפועל באופן לא חוקי ולא מקצועי, אשר אוסף מידע ועדויות בצורה לא חוקית מונע מכם לזכות בצדק. חשוב לעבוד עם חוקר המכבד את החוק, רישיון בתוקף היא אינדיקציה טובה להתחיל ממנה.
  • משרד חקירות אשר מכבד את עצמו ידאג כי כל חוקריו יהיו בעלי רישיון בתוקף. חידוש הרישיון אינו תהליך מורכב וניתן לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט של משרד המשפטים. משרד חקירות מקצועי ידאג לבצע את חידוש הרישיון עבור כל עובדיו.
  • לא כל חוקר רשאי להקים משרד חקירות. ניתן לעמוד בראש משרד חקירות רק לאחר ניסיון של 5 שנים בעבודה במשרד חקירות וקבלת רישיון חוקר פרטי. דרשו לראות תעודת משרד חקירות בתוקף. זה אומר משהו על היושרה של אנשי המקצוע העומדים לפניכם.
  • חוקר פרטי מורשה פועל על פי החוק, כלומר הוא אינו מבצע האזנות סתר אלא מאתר אותן.

איך תדעו לבחור את החוקר הנכון?

הנה כמה טיפים לבחירת משרד החקירות הנכון:

  • בדקו את תוקף הרישיון של החוקר ומשרד החקירות.
  • וודאו כי משרד החקירות חקר את סוג החקירות הרלוונטי לכם. ישנם משרדים קטנים המתמחים בחקירות מסוגים מסוימים כמו חקירות כלכליות, חקירות חשד לבגידות, חקירות ביטוחיות וכו'. וודאו כי לחוקרים יש את הניסיון הדרוש לחקירה שלכם. 
  • דיסקרטיות ומקצועיות לפני הכל – במקרים רבים חקירות הן עניין רגיש במיוחד. חשוב מאוד שמשרד החקירות ששכרתם פועל בצורה דיסקרטית ומקצועית. בדקו האם הוגשו תלונות ותביעות רשמיות נגד החוקר או משרד החקירות.

חושבים על שכירת חוקר פרטי? אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם. דיסקרטיות מובטחת! 

חוקר פרטי באזורכם – לתוצאות מהירות

בירושלים קוראים לזה מציצה ובתל אביב אומרים סוכריה על מקל. לכל אזור בארץ יש את המנהגים והנורמות הייחודיות לו. חוקר פרטי אינו משמש רק למעקב רגלי אחר חשוד אלא גם מדובב אנשים, מברר מידע במשרדי הרשויות המקומיות, מבצע מעקב באמצעות מכשיר איכון, מבצע חקירות כלכליות ועוד.

חוקר מקומי יכול לראות מיקום על גבי מפה ומיד לדעת אם יש שם בניין משרדים לגיטימי, מכון ליווי או סמטאות צרות. החוקר משתלב היטב בנוף כיוון שהוא מכיר את הנורמות ואת מטבעות הלשון הייחודיות לאותו אזור בארץ. הוא יכול ליצור שיחה קולחת עם בני המקום בקלות ולשכנע אותם שהוא סתם עוד אדם ולא, לדוגמא, מדובב מקצועי עם שנות ניסיון רבות בהוצאת סודות מאנשים.

לא כל אחד יכול לעסוק כחוקר פרטי. חוקר פרטי הוא מקצוע נרכש המצריך רישיון רשמי. (ראו לינק לנושא) אנחנו ב'מור חקירות' עובדים עם חוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ, כולם בעלי רישיון חוקר פרטי פעיל. 

פריסה רחבה בכל הארץ

יש בארץ הרבה חברות חקירה והמוני חוקרים פרטיים המציעים את שירותי החקירה שלהם. מה שמייחד את 'מור חקירות' הוא הפריסה הרחבה שלנו בכל הארץ. כאשר אתם מקבלים חוקר פרטי מחברת 'מור חקירות' אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהחוקר הפרטי הזה הוא בעל היכרות מעמיקה וניסיון רב במציאת מידע באזור הגיאוגרפי הרלוונטי לעניינכם, והקשר שלו עם חוקר פרטי בצד השני של הארץ הוא רציף בהחלט.

נכון, ישראל היא מדינה קטנה. אך אנשים מדימונה, קרית ארבע או טבריה מיד יקלטו מישהו "לא משלהם" ויחשדו בו באופן אוטומטי. חוקר פרטי מקומי מספק שירותי חקירה מתקדמים מבלי להעלות את חששם של מושאי החקירה וכך משיג את כל המידע הדרוש לחקירה מוצלחת.

לשיחת ייעוץ דיסקרטית ללא שום התחייבות – התקשרו: 077-8041396 או צרו קשר

חוקר פרטי בצפון

מחפשים חוקר פרטי בצפון? הגעתם למקום הנכון! מור חקירות היא חברת חקירות בעלת פריסה ארצית ושנות ניסיון רבות בתחום החקירות הפרטיות. הצפון היפה הוא המקום

קרא עוד »

חוקר פרטי במרכז

  מחפשים חוקר פרטי במרכז? הגעתם למקום הנכון! מור חקירות היא חברת חקירות בעלת פריסה ארצית ושנות ניסיון רבות בתחום החקירות הפרטיות. על מנת לקיים

קרא עוד »

חוקר פרטי בדרום

  מחפשים חוקר פרטי בדרום? הגעתם למקום הנכון! מור חקירות היא חברת חקירות בעלת פריסה ארצית ושנות ניסיון רבות בתחום החקירות הפרטיות. יש לה משרד

קרא עוד »

חוקר פרטי במודיעין

מחפשים חוקר פרטי במודיעין? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון חקירות כלכליות, מעקבים ותצפיות, האזנות סתר ועוד – כל זאת דרך ניהול כל שלבי החקירה

קרא עוד »

חוקר פרטי באשדוד

מחפשים חוקר פרטי באשדוד? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון חקירות פרטיות, חקירות כלכליות, בדיקות פוליגרף ועוד – כל זאת דרך ניהול מעקבים ותצפיות ברמה

קרא עוד »

חוקר פרטי בכפר סבא

מחפשים חוקר פרטי בכפר סבא? אנחנו במשרדנו מציעים מגוון שירותים כגון חקירות פרטיות, חקירות כלכליות, בדיקות פוליגרף ועוד – כל זאת דרך ניהול מעקבים ותצפיות

קרא עוד »

חוקר פרטי ברמת גן

  בשנים האחרונות ניכרת מגמה בקרב הציבור החרדי. הם שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי לפני שידוך כדי להבין האם הנתונים על החתן או הכלה

קרא עוד »

חוקר פרטי בנתניה

  מכת הפריצות והחוקר הפרטי בנתניה בערב אחד נפרצו בנתניה 6 חנויות והמשטרה עמדה על הרגליים. אחד מבעלי החנויות שנפרצה ביקש את עזרת חוקר הפרטי,

קרא עוד »

חוקר פרטי בחולון

חוקר פרטי בחולון – על שכנים מהגהנום וכלב לא מחונך, על סיפור כזה על חוקר פרטי, לא שמעתם אף פעם. אל משרד החקירות שלנו הגיעה

קרא עוד »

חוקר פרטי בירושלים

זה מה שגילה חוקר פרטי מירושלים על אברך שלומד בישיבה גבוהה. אל משרד החקירות מור חקירות פנתה משפחה של אברך הלומד בישיבה בירושלים ובפיה טענות

קרא עוד »

חוקר פרטי בבאר שבע

  מה עשתה הקטינה בחברתו של הצעיר הבדואי? אל משרד החקירות בבאר שבע הגיע אבי נערה קטינה נעדרת וביקש את עזרת המשרד לעלות על עקבותיה

קרא עוד »
מור חקירות
נגן וידאו

עם אילו תיקים מתעסק החוקר הפרטי?

כולנו מדי פעם, עלולים להיקלע למצב בו אנו זקוקים לשירותיו של החוקר הפרטי. אם זה בחקירות כלכליות על שותף שרוצה להתמזג בעסק שלנו, חקירה כלכלית על בן הזוג, מעקבים להוכחת עדויות שונות, בגידות וכו'. 

תפקידיו של החוקר הפרטי נוגעים למגוון רחב של יכולות וסוגיות. כל אדם יכול למצוא את עצמו נזקק לדעת את האמת במקרים מסוימים, וכאשר הוא לא יכול לחשוף אותה בעצמו, הוא ככל הנראה ייעזר במשרד חקירות כדי למצוא תשובות.

יש מגזרים אגב שנוהגים באופן קבוע להיעזר בחוקרים פרטים כמו למשל בדיקת משפחת הכלה או החתן במגזר החרדי, כדי לעמוד על ערכם האמתי מכל הבחינות. כל תיק והסיפור שלו.

כיצד יודעים האם הכלה באמת עשירה?

זה ידוע שבמגזר החרדי, ערכו של חתן או כלה נמדדים גם לפי ההון שיש למשפחה שלהם. במגזר זהה אין מצב שעשיר יתחתן עם ענייה או להיפך. כל אחד והמכסה שמתאים לקנקן שלו.

כדי לאמת מידע על כלה או חתן, יש שנוהגים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיעמוד על קנקנה של משפחת הכלה או החתן, יברר בקהילה שלהם אם יש להם שם טוב או רע, פרמטר לא פחות חשוב מכסף. יברר האם הכלה הזו היא חסודה וטובה או שמא יש כתם במשפחה הזו.

כתם יכול להיות בן שחזר בתשובה או סרח, אירוע עברייני או פלילי או כל דבר שעלול לפגוע במוניטין של המשפחה.

היבט נוסף שקשור למגזר החרדי הוא שיש משפחות המסתירות מידע שלילי מהכלה או החתן המיועדים. פה לא מדובר בכסף אלא בבעיות נפשיות, מחלות כרוניות ועוד. הם לא יספרו על כך למשפחה השנייה, אבל אם עולה חשד כלשהו, המשפחה השנייה תשכור את שירותיו של משרד חקירות כדי להגיע לאמת.

מה רוצה הכלה, אהבה או כלכלה?

כמשרד חקירות מוביל נקראנו לחקירה על ידי זוג אמיד משכונת דנייה בחיפה. בנם הבכור של הזוג סיפר בהתרגשות כי החליט להציע נישואין לחברתו לאחר כשלושה חודשים. האב היה ממש בעניין. חברתו של הבן הייתה פקידה זוטרה בחברת השמאות המשפחתית, שבזכותה הבן העצלן קם כל בוקר לעבודה. עם זאת, האם הרגישה התנגדות עזה כשלא קיבלה תשובות ברורות מהיכן היא הגיעה והיכן היא שירתה בצבא. בעקבות זאת, האם החליטה לשכור את שירותיו של משרד החקירות מור חקירות ולבצע בדיקת רקע וחקירה כלכלית. תחילה טיפל בנושא חוקר פרטי מחיפה ושהצליח לאתר את משפחתה בקרית גת. לחקירה הצטרף חוקר פרטי בדרום בדק לעומת וגילה כי הפקידה היא בכלל לא מי שטענה שהיא. הוריה פועלים מקרית גת ולא בעלי תפקידים בעירייה, באוניברסיטת באר שבע היא מעולם לא למדה. בצבא היא לא שירתה מעולם והשתחררה בגלל בעיה נפשית. לאחר בדיקה עם משפחתה הסתבר כי הבחורה בילתה מספר שנים בירושלים. חוקר בירושלים גילה כי הבחורה כבר "ניקתה" את החסכונות של החבר שלה בירושלים ונעלמה. עם הוכחות ברורות ניגשה האם לבנה ובעלה ועצרה את החתונה. לא תמיד זה כל כך מורכב אבל התחזות וחקירות כלכליות הן דבר שבשגרה אצלנו

האם החבר שלי נשוי?

רונית רווקה תל אביבית הכירה לא מזמן בחור נחמד בבר תל אביבי. השניים התחברו מיד והחלו קשר מעולה. שראל סיפר כי גדל בכפר סבא ויצא מקשר של שבע שנים הציג את עצמו כעובד במשרד הבטחון שנקרא לעיתים תכופות לנסיעות בחו"ל בהם הוא לא יכול לייצור קשר איתה. תחילה רונית לא חששה אבל לאחר שראתה בקבוק מטרנה באחת הארונות וצעצועים בפעם אחרת בדירה שלו הרגישה שמשהו מתרחש. היא לא רצתה לפגוע בקשר אבל הרגישה לא בטוחה. בעצתו של ידיד היא פנתה אל משרד החקירות שלנו חוקר פרטי בכפר סבא איתר בשכונה הירוקה את כתובתו של שראל. שם גם גילה כי שראל "שכח" לספר לרונית כי הוא נשוי פלוס שלושה ושהוא נושא לצורכי העבודה זה בעצם נסיעה לכפר סבא. משהו לא מסתדר לכם? זקוקים לבדיקה או חקירה דיסקרטית. פה אנחנו במור חקירות בעל רישיון רשמי מהמדינה, מתמחים בחקירות מקצועיות בסופר דיסקרטיות.

שאלות נפוצות

מעקבים בארץ ובחו"ל, חקירות פרטיות מכל הסוגים , חקירות כלכליות, גילוי האזנות סתר, תוכנות ריגול בניידים ובמחשבים ,מיקרופונים ומצלמות סמויות איתור אנשים, מודיעין עסקי, בדיקות רקע ופוליגרף ועוד.

כאשר אתם פונים אל חוקר פרטי אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר, ככל החוקר יהיה יותר מקצועי ויותר טוב כך התוצאות שלו תהיינה יותר טובות לכן התשלום תלוי במשימה שיהיה עליו לבצע .

בהחלט !!! חוקר פרטי הפועל ברישיון משרד המשפטים מחויב בשמירה על סודיות וחיסיון לקוח דיסקרטיות היא הדבר הראשון שאנחנו הכי מקפידים עלייה. תוכלו להרגיש בנוח לפנות אלינו ולא לחשוש שידעו שפניתם אל חברת חקירות. אנו נוודא שכל מידע שתמסרו יישמר אצלנו או מידע נגלה יועבר אך ורק אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו:
5/5 - (10 votes)

לפגישת ייעוץ חינם באופן דיסקרטי

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

דילוג לתוכן