האם חוקר פרטי זה חוקי?

אם גם אתם נקלעתם למצב בו אתם שוקלים להשתמש בחוקר פרטי שיבצע עבורכם חקירה מעמיקה ויחזור עם תשובות לשאלות קריטיות אך ברגע האמת קצת נבהלתם שמא אתם עוברים על החוק ועומדים בפני עבירה פלילית – השורות הבאות יעשו לכם קצת סדר ויענו על השאלה האם השכרת חוקר פרטי זה חוקי .

פועלים בחסות החוק

אמנם המחשבה הראשונה כאשר אומרים חוקר פרטי זה אדם אשר פועל ומגיע הכי רחוק שרק אפשר על מנת לחשוף שקרים ושחיתויות – מחד, זה נכון ואכן זאת המטרה העיקרית של חוקר פרטי . אך עם זאת חשוב להבין כי חוקר פרטי מחזיק ברישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים והוא ניתן למי שעבר הכשרה וניסיון ממשי בתחום ועמד במבחנים עיוניים ונמצא מתאים לשמש כחוקר פרטי .

משכך, אם אתם חושבים על השכרת חוקר פרטי או משרד חקירות עליכם לבחון שאכן מדובר באדם המחזיק ברישיון כדין ממשרד המשפטים . ככל ובדקתם והחוקר הפרטי מחזיק ברישיון לעסוק כחוקר פרטי הרי שאתם עומדים בדרישות החוק והשכרת חוקר פרטי מטעמכם הינה חוקית .

גם לחוקרים עצמם ישנם כללים וחוקי אתיקה קפדניים שעליהם לשמור בזמן עבודתם על מנת למנוע פגיעה בזכויות. כך למשל, חוקר פרטי אינו יכול לבצע האזנות סתר לטלפון ולכן פועלים הם בדרכים עקיפות ויצירתיות על מנת להשיג את הראיות הדרושות לחקירה .

לאחר שהבנו כי השכרת חוקר פרטי זה חוקי ננסה להבין מה היתרונות שבהשכרת חוקר פרטי?

חוקר פרטי למעשה פועל במקצועיות, במיומנות תוך שימוש באמצעים מתקדמים המקלים על עבודתו ומאפשרים לו להשיג את הממצאים הנדרשים. כמו כן, חוקר פרטי בעל ידע וניסיון מוכח יוכל לבצע עבורכם חקירה מעמיקה ויעילה בתוך פרק זמן קצר יחסית .

כמה פעמים חששתם שהעובד שלכם גונב מהקופה אך תמיד הספק קינן בליבכם שאולי אתם מגזימים ומדמיינים ולכן נמנעתם מעימות ? כמה פעמים רציתם לבדוק מה בן הזוג מסתיר והאם יש סיכוי שהוא בוגד בכם או האם המטפלת של ילדיכם אכן ראויה ומתאימה לתפקיד אך ברגע האמת קיבלתם רגליים קרות ופשוט נשארתם עם כל המחשבות, הספקות והבלבול .

הגיע הזמן לשים סוף לכל השאלות והתהיות – השכרת חוקר פרטי תאפשר לכם לקבל מידע חיוני ותשובות לשאלות חשובות ובכך לאפשר לכם לקבל החלטות עם ביטחון שבחרתם נכון .

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!