כאן בשבילכם

חקירות פרטיות
גילוי בגידות
מעקבים והאזנות

משרד חקירות פרטיותיש הרבה מאוד גופים כמו מועצות מקומיות, בנקים וגם אנשים פרטיים שמעוניינים לעשות חקירות כלכליות על אנשים מסוימים ולכן הם פונים למשרד חקירות.

חקירה כלכלית באה לבדוק מהו מצבו הכלכלי של מישהו. איזה נכסים יש לו, חשבונות בנק, כמה כסף במצטבר. איזה רכוש יש לו? האם הוא מחזיק גם בחשבונות בנק בחו"ל, האם הוא העביר רכוש על שם אחרים אבל זה שלו ועוד ועוד.

חלק מהלקוחות הקבועים של חקירות כלכליות הן בדרך כלל נשים העומדות לפני פירוק המשפחה, ולפי החוק הן זכאיות לקבל חצי מהונו ורכושו של הבעל.

הרבה פעמים בעלים מנסים להתחכם ולהעלים מנשותיהם את המספרים הנכונים וזהו תפקידו של החוקר הפרטי לחשוף את האמת על מצבו הכלכלי, שכן מחצית ממה שיש לו מגיע לאשתו.

האם לתבוע מישהו? משרד החקירות יחליט!

בחלק מהמקרים של הזמנת חקירות כלכליות באמצעות משרד חקירות, מדובר באנשים שאחרים נותרו חייבים להם כסף והם רוצים לשקול אם לתבוע אותם.

הליך של תביעה עלול להיות יקר, ארוך ומסורבל ולכן הם רוצים לדעת קודם, מה מצבם הכלכלי של החייבים להם. אם למשל הם יגלו שהם בפשיטת רגל ואין להם לא כסף ולא נכסים, ייתכן שינסו להגיש תביעה יותר קטנה בתביעות קטנות או לוותר בכלל על העניין משום שבסופו של דבר, תפקידו של בית המשפט הוא להחליט כמה כסף חייבים יחזירו כל חודש לנושים שלהם, אבל הם לא יכולים להגיע להחלטות כאלה אם לחייבים האלה אין בכלל כסף להחזיר. הם מסובכים כלכלית, אין להם בית, אין להם רכוש ונוסף לכל הם מובטלים.

בית המשפט לא יכול להכריח אדם לעבוד כדי להחזיר חובות. (במקרה של מזונות זה לא עובד).

איפה מסתתר החייב?

אחד הדברים הראשונים שכל משרד חקירות יעשה כדי להתחיל חקירה כלכלית היא לאתר מהו מקום מגוריו של מי שמתבצעת עליו החקירה. תהליך זה מתבצע ע"י חוקר פרטי מיומן ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום.

מן הסתם כאשר מדובר למשל בחייב, הוא לא תמיד יתגורר בכתובת הרשומה שלו, ואם הוא מסובך כלכלית ויש לו נושים, הרי שגם מפניהם הוא ינסה להסתתר והוא עלול להתגורר במקום אחר כדי לחמוק מהם.

כדי לבצע חקירה כלכלית אודותיו, צריך משרד חקירות לאתר ראשית איפה הוא גר כדי לעקוב אחר ההתנהלות שלו, ממנה גם נתין להסיק עובדות על מצבו הכלכלי כמו למשל אם הוא עובד או לא.

תביעות צד ג' של חייבים

לפעמים יטען אדם שאין לו כסף ויצהיר עליו אך  חקירה כלכלית מקצועית צריכה גם לבדוק, האם יש לו תביעות כלפי צד ג' והן מתבררות בבית משפט.

אם אכן יש תביעות התלויות ועומדות, סימן שיום אחד, איכשהו יגיעו אליו כספים, וגם הם משתכללים בדו"ח הסופי של משרד החקירות.

באותה מידה שניתן לגלות תביעות של אדם, כך ניתן לגלות גם מי תבע אותו ולדרוש איחוד תיקים, כדי להבין בדיוק כמה הוא חייב וכמה חייבים לו.

סוגר חברה ופותח בשם אחר- לחמוק מהנושים

בעלי חברה שהסתבכו בכספים יכולים להודיע לנושים שלהם שהם סוגרים את החברה ובעצם, הם לא סוגרים אותה אלא מתחמקים מתשלום החובות.

מה שהם עושים זה לפתוח חברה אחרת, תחת פעילות דומה אבל בשם אחר, מבלי שהנושים ידעו מזה דבר וחצי דבר.

האפשרות היחידה שהם ידעו מזה תהיה אם הנושים יזמינו משרד חקירות לחקירה כלכלית, וזו תעלה על הקשרים בין חברה אחת לשנייה וגם תוכיח שמדובר באותה גברת אך בשינוי של שם חברה אחרת…

לכל אדם יכולים להיות לפעמים חשדות וסימני בגידה בנוגע לאנשים קרובים לו כולל בן או בת הזוג, אחים או אנשים שאנחנו עובדים איתם. כאשר החשדות שלנו נוגעים לנושאים שיכולים להיות משמעותיים מאוד בחיים שלנו כמו גילוי בגידה באמון, מעילה בכספים, התנהלות אלימה או הפרה של הסכם אנחנו חייבים לדעת האם החשד שלנו נכון או לא ולפי אמיתות החשד להחליט כיצד נכלכל את צעדינו בהמשך.

במקרים בהם החשדות שלנו הם בנושאים שיכולים להיות קריטיים לעתיד הכלכלי, המשפחתי או הרגשי שלנו פנייה למשרד חקירות יכולה להיות הצעד המתבקש והמתאים ביותר שעלינו לנקוט. בכל מקום בו יש ספק – אין ספק כדאי להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי.

באיזה מקרים משפטיים משרד חקירות כלכליות יכול לסייע לנו?

משרד חקירות מקצועי יכול לסייע לנו במגוון רחב מאוד של מקרים משפטיים. משרד מסוג זה יכול לסייע לנו להוכיח חוסר כנות או תום לב של צד אותו אנחנו תובעים לשם קבלת פיצוי כספי או מזונות. משרד זה יכול גם לסייע לנו בכתב הגנה שלנו מול תביעה ולהוכיח כי טענות התביעה המועלות נגדנו בגין נזק שנגרם או חוסר תום לב אינן נכונות. משרדי חקירות מקצועיים יוכלו לסייע לנו גם לאתר מקרים בהם אדם פועל באופן אלים כלפי חסרי ישע – כמו למשל מטפלים סיעודיים שמתעללים בזקנים או בחוסים בהם הם מטפלים. משרד חקירות כלכליות

כמו כן, משרד החקירות יכול לסייע בענייני ירושות וצוואות – נוכחת, מעורבות והתערבות של גורם כלשהו בצוואה, איתור בעלי דין ומסירת מסמכים משפטים לידיהם . בנוסף הוא יכול גם לבצע איסוף מידע וראיות משפטיות שיוגשו לבית המשפט/

משרד חקירות כלכליות – ועבודה צמודה של חוקר פרטי עם עורכי דין מומחים

משרד חקירות לא פועל כשריף בחלל ריק של המערב הפרוע. החוק מגדיר באופן ברור ומוחלט איזה פעולות מותר ואסור לחוקרים פרטיים לעשות. רוב משרדי החקירות בוחרים לפעול תחת ליווי משפטי צמוד – דבר אשר משפר גם את איכות הראיות שהם אוספים ואת מידת הקבילות שלהם בבית המשפט.

עורך הדין יכול לייעץ בזמן אמת למשרד החקירות איזה פעולות מותר לא לעשות ואיזה פעולות מהוות עבירה חמורה על חוק צנעת הפרט או חוקים אחרים. כך למשל למשרדי חקירות אסור להתחקות אחר חשבונות בנק של נחקרים או אחר מסמכים רפואיים שלהם – דבר זה מותר אך ורק במסגרת של צו הבאה של בית משפט למסמכים ספציפיים אותם רוצים לבדוק.

לרדת לחקר האמת

תפקידו של כל משרד חקירות הוא לסייע לנו לרדת לחקר האמת ולדעת האם החשד שלנו נכון או לא. אחד התחומים בחיים בהם הכי נפוץ השימוש בשירות של חקירות פרטיות הוא תחום האישות או תחום דיני המשפחה בדגש על משפטי וחקירות גירושין בהן לבגידה או לחוסר נאמנות של אחד מבני הזוג יכולה להיות משמעות כספית גדולה מאוד בקביעת גובה סכום תשלום דמי המזונות.

תחום נוסף בו מאוד שכיח להשתמש בשירות של חוקרים פרטיים הוא התחום העסקי והריגול העסקי אחר חברות או אחר עובדים על מנת לבדוק שאין גניבה של פטנטים או של מידע רגיש.

משרד חקירות פרטיות

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!
99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!